صفحه اصلی / بلاگ / جوانسازی و تغییر سطح پوست

جوانسازی و تغییر سطح پوست

1397/1/22


جوانسازی و تغییر سطح پوست 

چهره ی هر شخص از مهمترین عضوهای بدن برای شخص است که متاسفانه به هنگام افزایش سن چین و چروک به مرور زمان روی صورت ایجاد میشود که پیری فرد را نشان میدهد . البته به استثنای افزایش سن عواملی دیگر نظیر نور مستقیم خورشید و استعمال دخانیات باعث تغییراتی در چهره میشود حال امروزه عمل ها و روش های بسیاری برای جلوگیری از این چین و چروک ها ارائه شده که هرکدام تا حدی به جوانسازی پوست کمک میکند .
برای جوانسازی پوست از روش هایی نظیر درم ، ابریژن ، میکرودرم ، ترماژ ، لایه برداری با مواد شیمیایی ، آی پی ال ، بوتاکس ، تزریق ژل ، تزریق چربی ، جوان سازی پوست ، بالیزر co2 ، هایفو ، مزوتراپی ، تزریق پی آر پی برای جوانسازی صورت و رادیو فرکوئنسی استفاده میشود .
بعلاوه با بالا رفتن سن و پیری پوست رنگ پوست نیز تیره میشود که البته لکه هایی را نیز به همراه دارد . روش هایی نیز وجود دارد که باعث از بین رفتن این ضایعات پوستی میشود و به مشا کمک میکند پوستی شفاف ، صفت ، بدون چروک ، باقوام  و با کیفیت داشته باشید . 

برای گام اول باید جراحی قابل اعتماد پیدا کنید . دوم اینکه باید بدانید جوانسازی پوست مشکلاتی همچون چین های دینامیک ، چین های استاتیک ، ضایعات رنگی ، جوشگاه ها و ضایعات عروقی را برطرف میکند ، پس قبل از مراجعه به خوبی درباره ی کاری که میخواهید انجام دهید فکر کنید . 

نکاتی که باید درباره ی تابش آفتاب بدانید !!

شما پس از بازسازی پوست مطلقا باید از پوستتان در برابر نور خورشید محافظت کنید . لازم به ذکر است محافظت دائم از پوست در برابر نور خورشید باعث میشود پوستی صاف و شاداب داشته باشید و البته از استفاده ی داروهایی شیمیایی نیز در امان خواهید بود . 


ارسال نظر:


جستجو در بلاگ

جراح پلاستیک

دکتر رضا فرسا با سابقه 25 ساله در انجام جراحی های پلاستیک، بخصوص جراحی بینی و صورت، مزوتراپی و همچنین دیگر جراحی های زیبایی