صفحه اصلی / بلاگ / سفر برای جراحی بینی به ایران

سفر برای جراحی بینی به ایران

1397/6/5


اگر به لیست پروازهای فرودگاه ها نگاهی بیندازیم متوجه میشویم که در طول شبانه روز سفر های زیادی با اهداف مختلف در حال انجام است با اهداف کاری و تفریحی و پزشکی و درمانی اما آنچه حائز اهمیت است این است که امروزه بیشترین سفرهایی که در حال انجام است به قصد جراحی های زیبایی انجام میشود علی الخصوص جراحی بینی .البته افراد از چنین سفرهای قصد خود را دارندزیرا در بسیاری از کشور ها هزینه جراحی نصف هزینه در کشور های دیگر است ، برخی به دلیل ماهر بودن متخصصین جراحی در این زمینه سفر میکنند و برخی به دلیل کیفیت و مرغوبیتی این جراحی ها .

در کشور ما ایران به دلیلی وجود متخصصین توانمند و ماهر سفرهای بسیاری در زمینه جراحی بینی انجام میشود و همین زمینه ساز رشد متخصصین در این باب شده است.بسیاری از افراد علت آن را تخصص بالای پزشک و هزینه ی جراحی پایین میدانند.
حال میپردازیم به مراحل سفر به ایران :

1- دریافت نوبت از طریق سایت :

اولین قدم برای فرد این است که وارد سایت پزشک مورد نظر خود شده و یک نوبت اینترنتی بگیرد.

2- ارسال عکس و اطلاعات اولیه :

در این سایت از شما خواسته میشود عکس بینی و اطلاعات تکمیلی خود را برایشان ارسال کنید و بر اساس آن به شما یک سری مشاوره میدهند .

3- برآورد هزینه جراحی :

اطلاعات تکمیلی در یک پرونده به پزشک داده میشود و او پس از بازبینی و مطالعه پرونده نسبت به عمل و هزینه های آن اظهارنظر میکند و از طریق ایمیل هزینه ها را ارسال میکنند.

4- گرفتن ویزا و هتل در ایران :

بعد از مشخص شدن نهایی فرد باید نسبت به دریافت ویزا و محل اقامت خود اقدام کند زیرا حدود 30 روز ممکن است به طول بیانجامد.

فرد برای انجام این عمل باید حداقل 10 روز در ایران اقامت داشته باشد و یکی روز قبل از جراحی با یک مشاوره حضوری با پزشک و گرفتن عکس و معاینات مراحل درمانی خود را تکمیل میکند، پس از گزفتن آزمایشات و معاینات بدنی و الکتروکاردیوگرافی مشخص میشود که فرد از لحاظ روحی و جسمی آماده هست یا خیر.حال فرد بعد از عمل جراحی به مدت 7 روز نباید دست به پانسمان خود بزند و به همین دلیل است که بهتر است بیمار تا 30 روز بعد از عمل در ایران بماند و پس از طی کردن کامل دوره نقاهت به سفر خود خاتمه دهد.


ارسال نظر:


جستجو در بلاگ

جراح پلاستیک

دکتر رضا فرسا با سابقه 25 ساله در انجام جراحی های پلاستیک، بخصوص جراحی بینی و صورت، مزوتراپی و همچنین دیگر جراحی های زیبایی