صفحه اصلی / بلاگ / جوان سازی صورت

جوان سازی صورت

1396/9/12


جوان سازی صورت 

همان طور که میدانید چهره ی هر فردی زیبایی هایی دارد اما همه ی این زیبایی های رفتنی هستند و پس از گذر از یک بازه به مرور کاهش میابد . از سن 30 سالگی پوست شروع به چروک شدن و افتادن میکند که این خود میتواند به دلیل افزایش سن ، یائسگی ، مصرف دخانیات و یا آقتاب باشد . امروزه پزشکان با روش های متفاوتی که ذکر میکنیم دست به جوان سازی صورت زده و روند این افتادگی و پیری را کاهش میدهد !!

میکرونیدلینگ یکی از روش های جوان سازی صورت است که با تزریق کلاژن انجام میشود و بدن را وادار به ساخت کلاژن و ترمیم پوست میکند که بدلیل کم خطر بودن محبوبیت خاصی دارد .

تزریق ژل توسط پزشک با استفاده از اسید هیالورونیک غیر حیوانی انجام میشود و تزریق آن به پوست شما منجر به جوان سازی صورت میشود . این روش در برابر روش غیر دائمی آن ماندگاری بالایی دارد . 

تزریق بوتاکس یکی از شایع ترین و پرکاربردترین روش هاست که در واقع روند کار آن بدین شرح است که با تزریق منجر به فلج شدن قسمتی از عضلات صورت شما شده تا باعث ایجاد چین و چروک نشوند . این روش همچون روش های دیگر عوارضی نیز به همراه دارد از جمله قرکزی ، کبودی و تورم که البته اینها نیز خفیف هستند . این روش شایع ترین روش در جوان سازی صورت است .   

مزوتراپی درواقع تزریق مواد در درون پوست است که منبع آن ها رتینول ، ویتامین و کلاژن است و باعث کاهش چروک شده و روند پیری صورت را کند میکند . 

میکرودرم ابریژن که 65 درصد مردم این روش را بهترین روش میدانند زیرا با نفوذ مواد به لایه های عمیق پوست به طور کارآمد تاثیر میگذارد و باعث جوان سازی پوست صورت شما میشود . 

هیدرودرم صورت با کلاژن اکسیژن روشی دیگر است که توسط لیذر سرد باعث ایجاد کلاژن در پوست شما میشود و در نهایت باعث جوان سازی پوست شده .

لیزر RF ، فراکشنال بهترین و جامع ترین روش در جوان سازی پوست صورت است که ظرف مدت چند ماه تاثیراتش را خواهید دید . این مواد بع از تزریق به داخل پوست کلاژن سازی کرده و باعث از بین بردن چین و چروک ها میشود . 

ترماژ روشی دیگر است که به دلیل گرفتن کمترین زمان به روش درمان ساعت نهار معروف است و با خنک کردن سطح پوست شما را تحریک به ساخت کلاژن میکند . 

تزریق پی آر پی ، تزریق پلاسمای سرشار از پلاکت به درون پوست شماست که طی چند ماه باعث جوان سازی پوست صورت میشود . این مواد بعد از تزریق به داخل پوست صورت ، کلاژن سازی کرده و باعث از بین رفتن چین و چروک ها میشود . 


ارسال نظر:


جستجو در بلاگ

جراح پلاستیک

دکتر رضا فرسا با سابقه 25 ساله در انجام جراحی های پلاستیک، بخصوص جراحی بینی و صورت، مزوتراپی و همچنین دیگر جراحی های زیبایی